O nás

Kromě toho od roku 2003 vydáváme také společensko - motoristický měsíčník TRUCK magazín. Ten je určen všem, kteří se zajímají o nákladní, užitková i osobní vozidla a lidi kolem nich. Je také platformou pro názory našich čtenářů, kteří mají možnost se přímo podílet na výsledné podobě magazínu - ať už třeba zasláním inzerátu do seznamky, dopisu nebo fotografií na Nástěnku, nebo příběhů z truckerských cest. Čtenáře se snažíme pobavit a zároveň informovat o vážných tématech z oboru kamionové dopravy.

Provozujeme také dopravní portál Transportonline.cz s vlastním oborovým katalogem, v němž můžete zdarma, nebo za poplatek registrovat svou firmu. Na tomto dopravním portálu najdete důležité dopravní informace, aktuality, databanku nákladů, seznamku, zajímavé články ze světa dopravy a spoustu dalších užitečných nástrojů. Oblíbené jsou zejména testy osobních a užitkových automobilů.  

Vytvořili jsme pro vás stylový diář na rok 2022

Objednávejte na emailu: produkce@tbmedia.cz.

Pomáháme

Společnost TB Media, s.r.o. podporuje nadaci Nadace Truck HELP.  Nyní můžete přispět dětem nadace i Vy. Odešlete DMS na číslo 87 777 ve tvaru DMS TRUCKHELP v celkové hodnotě 30 Kč a 29 Kč bude přičteno na účet nadace. Službu DMS zajišťuje Fórum dárců. Více informací na www.darcovskasms.cz

© 2023 Všechna práva vyhrazena. TB Media, s.r.o. .
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!